Nieuwe collega Ariëlla Verheul

Naast Peter Kievoet en Wout Barentsen verwelkomen wij ook Ariëlla in ons team.

15-9-2016

Ariëlla Verheul (1983) is een loyale en ambitieuze projectleider en adviseur. Zij werkt doelgericht en is een pragmatische stuurder en regisseur. Ariëlla is sterk in het brengen van energie in een programma of project, het creëren van een gezamenlijk belang, het bouwen aan effectieve netwerken en het medeverantwoordelijk maken van partners. Opdrachtgevers ervaren haar als een heldere communicator met een transparante agenda die een positieve en doelgerichte context weet te realiseren. Zij is niet bang het stevige gesprek te voeren en is doortastend in haar sturing naar het afgesproken resultaat. Ariella weet daarin te prioriteren, focus te brengen en gezamenlijke successen te vieren.

 

Wij wensen haar heel veel succes binnen ons team.